Творча майстерня Аксенії Пентелюк дизайн студія "Fashionnails" в місті Чернівці

17:49 11.02.2020
Творча майстерня Аксенії Пентелюк дизайн студія "Fashionnails" в місті Чернівці

Творча майстерня Аксенії Пентелюк дизайн студія "Fashionnails" в місті Чернівці стала фіналістом конкурсу "Найякісніші послуги і товари року"від компанії «Знак Якості» в категорії –навчальні центри!
Всі кого цікавлять технології, моделювання нігтів, сучасний підхід в манікюрі, створення гелевих чи акрилових дизайнів, 3-Д дизайн, художній розпис, йдуть за знаннями внавчальний центр 1-го рівня акредитації КССК Т.М. Аксенії Пентелюк «Fashion Nails».
Навчальні програми Міжнарод ної школи нігтьової естетики атестовані Комітетом Стандартів Салонів Краси України.
По закінченні курсу видається сертифікат Міжнародної школи нігтьової естетики (INE) та сертифікат КССК про присвоєння кваліфікаційного рівня. Тому всі випускники працюють в найкращих салонах краси України, Італії, Німеччини, Греціїї, ОАЕ, США. В результаті навчання в «Fashion Nails» всього за кілька днів освоїте нову цікаву професію і почнете заробляти, зможете працювати в найпрестижніших салонах міста або виїхати працювати за кордом, зміните свою обридлу роботу і самі будете вирішувати скільки і коли трудитися, підвищите свою кваліфікацію і підтвердите її міжнародним сертифікатом, отримаєте фінансову незалежність і збільшите свій власний дохід, зможете розібратися в усіх тонкощах нігтьового сервісу і відкрити свою студію манікюру.
Засновник і керівник студії Аксенія Пентелюк-Майстер моделювання нігтів вищого класу по стандартам КССК; Інструктор навчальних програм міжнародної школи нігтьової естетики INE, викладач програм по стандартам КССК східної Європи, учасник престижних конкурсів ONC, автор методики розвитку творчих здібностей та експрес навчання нейл-арту!
Компанія Знак Якості нагородила Ксенія Пентелюк почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»!
Вітаємо! Бажаємо успіхів і процвітання, неодмінно стати не тільки Лідером, а й сильним конкурентом, створити дружний колектив чесних і працьовитих співробітників, завжди йти в ногу з часом і неодмінно домагатися високих результатів в діяльності.

м. Чернівці, вул. 28 Червня,30 тел: 050 719 80 20

https://fashionnails.znakachestva.ua/