МЕБЛЯР АНТІК пропонує старовинний антикваріат, ретро меблі, реставрація у Львові.

09:13 11.03.2019
МЕБЛЯР АНТІК пропонує старовинний антикваріат, ретро меблі, реставрація у Львові.

Старовинні меблі, у всі часи, були предметом бажань сильних світу цього, багатих людей і людей з витонченим смаком. Володіння старовинними меблями вказувало на статус людини і його можливості, адже антикварний інтер'єр розповість набагато більше про його власника, його характер, смак, стиль життя.
МЕБЛЯР АНТІК у Львові, представляє унікальні товари. Унікальність нашого товару – це виконання різьблення кращими майстрами Європи , з використанням старих традицій виготовлення меблів різних стилів від витонченого бароко, стилю ампір, рококо до колоніального стилю, стилю кантрі. Прекрасні спальні з масиву і предмети інтер'єру дозволяють перетворити Ваш устрій повсякденного життя на занурення в світ романтики і спогадів по часах, що давно минули. Наприклад, сидячи в старовинному кріслі "честерфілд" за масивним письмовим столом або бюро, в оточенні дерев'яних книжкових шаф, вітрин, в м'якому світлі старовинної настільної лампи зі шкіряним абажуром і під дзвони курантів старовинного годинника, можна легко відчути себе європейцем.
Старовинні меблі через декілька років і десятиліть, можуть дати їх власникові хороший приріст в оціночній вартості. Будь-яка старовинна річ може бути коштовною. Не важливо, що це — антикварні меблі або гобелен у вишуканому багеті, цікаве дзеркало або фарфорові статуетки.
За безкоштовною консультацією тел.( 067) 6747899 https://meblyar-antik.znakachestva.ua