Кращі броньовані двері, власного виробництва ZLATADOOR.

15:23 05.03.2019
Кращі броньовані двері, власного виробництва ZLATADOOR.

Як ви думаєте, яка саме деталь справляє перше враження на ваших гостей: дизайн коридору, вітальні чи кухні? Це не зовсім так. Перше, що вони бачать, це вхідні двері. Саме дизайн та надійність дверей дозволяють скласти першу думку про власника будинку, тому до їхнього вибору необхідно підійти з особливою увагою.

Основними вимогами до вхідних дверей є хороша звуко- та теплоізоляція. У свою чергу, в офісних та промислових приміщеннях найважливішим критерієм, яким повинні володіти двері, є протипожежні та протизламні характеристики. За потреби, наші спеціалісти допоможуть вам із вибором підходящих дверей для квартири, заміського будинку чи промислового підприємства.

Основою дверей (бронею) є металевий каркас, а саме товщина з якої виготовляється рама і дверне полотно.
Основна перевага нашої конструкції дверного полотна, це суцільний каркас вигнутий на листогибі із товщиною кромки 15мм. до ущільнювача, що унеможливлює промерзання . Ще не менш важливу перевагу конструкції наших дверей є три сховані у раму завіси (петлі). Що в свою чергу покращує безпеку щодо вилому та покращує інтер’єр. Завіси працюють на шариках, що дає можливість без зусиль відкривати двері вагою 80-130кг та збільшує довговічність служби (понад 10 років гарантії).

Дверне полотно покривається накладками які покриті спеціальною антивандальною термоплівкою Vinorit (Ізраїльського в-ва). Саме через свою стійкість термоплівкою рекомендується обробляти зовнішні або офісні металеві двері, тобто двері з підвищеним експлуатаційним навантаженням.

Встановлення дверних накладок МДФ дозволяє оновити та покращити зовнішній вигляд металевих дверей та створити сучасний оригінальний дизайн.
Розглянемо основні переваги МДФ накладок з плівкою термоплівкою Vinorit, серед яких:

• висока якість матеріалу, за рахунок того, що він проходить кілька рівнів контролю якості;

• широкий спектр гами кольорів МДФ-панелей та їхнього художнього оформлення, а також різні варіанти фрезерування;


• порівняно невисока ціна;

Якщо вам потрібно купити двері додому або для оснащення квартири, звертайтеся до нас.
Наша продукція відповідає технічним та естетичним стандартам. Вона має чудовий дизайн і поставляється в повній комплектації. Купити двері у нас - значить забезпечити кращий захист свого будинку і чудово доповнити інтер'єр маєтку. Всі деталі https://zlatadoor.znakachestva.ua