Автомийка самообслуговування як високорентабельний бізнес

11:17 12.01.2021
Автомийка самообслуговування як високорентабельний бізнес

Як бізнес мийка самообслуговування буде постійно приносити стабільний дохід. Це високорентабельна справа, але її потрібно правильно організувати, максимально автоматизувавши управління комплексом і процесом надання послуг. Це істотно зменшить витрати на функціонування бізнесу автомийки, скоротить час і знизить собівартість мийки автомобілів.

Рентабельність бізнесу автомийки самообслуговування
Основні чинники рентабельності бізнесу мийки самообслуговування — практично безкоштовна вода і недорога хімія (при закупівлі оптових партій у надійного постачальника). Тобто при грамотній організації справи і повній автоматизації функціонування, автомийка як бізнес перетворюється в інструмент постійного заробітку на фактично безкоштовному ресурсі, з можливістю реалізації автомобільної хімії за завищеними цінами.
Але будівництво мийки самообслуговування — це вже завершальний етап створення бізнесу.
Перед цим треба буде розв'язати багато організаційних питань: провести свого роду маркетингові дослідження, щоб визначити, наскільки перспективним є бізнес автомийки самообслуговування в конкретному населеному пункті, місті або районі; підібрати підходящу за всіма показниками ділянку; підготувати всю необхідну документацію і отримати дозвіл у відповідних інстанціях; підібрати максимально ефективне обладнання та налагодити безперебійне постачання якісної автохімії; знайти надійну компанію, що займається обслуговуванням устаткування, завдяки чому бізнес автомийки буде функціонувати безперебійно.
Україна, м.Львів, вул. Зелена 256а +38 097 77 444 77