РЕЛАКС

РЕЛАКС
Взуття цієі лініі відрізняється використанням спеціальноі еластичноі тканини в верхній частині, що дає повну свободу стопі.

  • Подробно о товаре
  • Отзывы
  • Доставка и оплата
  • Условия возврата

РЕЛАКС
Взуття цієі лініі відрізняється використанням спеціальноі еластичноі тканини в верхній частині, що дає повну свободу стопі.

0
Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для комментирования!
Название: Цена: Комментарий продавца к заказу: Способы оплаты:
Доставка та відправлення 0.00UAH ДОСТАВКА ТА ВІДПРАВЛЕННЯ Усі онлайн-покупки понад 50 доларів США отримують безкоштовну доставку в Австралії. ПОКУПАТИ Якщо ви хочете придбати будь-який товар на нашому веб-сайті, це можна зробити кількома способами: 1. Купуйте бажану взуття в Інтернеті за допомогою нашої безпечної одноразової перевірки. Варіанти оплати включають способи оплати PayPal, Afterpay або кредитної картки. Просто натисніть на потрібний взуття, виберіть розмір і колір, додайте у свій кошик та дотримуйтеся підказок. 2. Надішліть нам контактну команду з питань доставки, щоб організувати доставку info@arcopedico.com.au . Будь-ласка, не надавайте дані кредитної картки електронною поштою. Наша команда зв'яжеться з вами, щоб отримати ці дані. 3. Зв'яжіться з нашою командою з обслуговування клієнтів з 8:00 до 16:00 за WST, з понеділка по п'ятницю, на номер 300 092 656, щоб організувати замовлення за телефоном. Якщо ми не можемо надати жоден з ваших придбаних товарів, ви отримаєте сповіщення електронною поштою або телефоном та запропонуєте обмін або повернення коштів за відсутні товари. ДОСТАВКА Наша працелюбна команда обслуговування клієнтів прагне мати замовлення будь-яких товарів у робочі години (пн-пт), які надсилаються в день замовлення. Проте це може зайняти до 4 робочих днів, перш ніж ваші товари можуть бути відправлені з наших офісів в Бурсвуд, штат Вашингтон. Наші офіси дотримуються всіх державних свят. Усі замовлення на доставку в Австралії та вартість 50 доларів будуть відправлені безкоштовно. Експрес доставка складається за фіксованою ставкою 15 доларів США. Міжнародні витрати на доставку залежать від різних напрямків, але їх можна розрахувати, перш ніж розпочати перевірку. Усі товари, придбані компанією Arcopedico, надсилаються компанією Post Office. ОЧІКУВАННЯ ПЕРЕДАЧІ Стандартна доставка (eParcel - Post Australia) Орієнтовний час доставки становить 3-7 робочих днів з дати відправлення. Безкоштовна доставка доставки. Експрес доставка (Express eParcel - Post Australia) Орієнтовний термін доставки - 1-3 робочих дня з дати відправлення. Гарантована наступна робоча доставка через мережі Express Post * Експрес-доставка може відслідковуватися за адресою http://auspost.com.au/track . Міжнародна доставка Для доставки за межі Австралії вартість доставки залежить від ваги та країни походження. Австралійська пошта використовується для доставки всіх міжнародних замовлень. Міжнародні замовлення можна відстежувати за адресою http://auspost.com.au/track .
  • Оплата готівкою
  • Банківською картою. Термінал
  • Накладним платежем
Компания осуществляет возврат согласно «Закону о защите прав потребителей».
ЛЕГКО ПОВЕРТАЄТЬСЯ Насолоджуйтесь душевним спокоєм за 14-денний період обміну / відшкодування.